İNCİROĞLU OTOMOTİV

inciroğlu OTO’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor.

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan İnciroğlu Otomotiv, 200'ü aşkın çalışanı ile toplam 90.000 m2'lik bir alan üzerinde müşterilerine hizmet vermektedir. İnciroğlu Otomotiv 2015 yılından beri Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

İnciroğlu Otomotiv doğru fiyatlandırma ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kültürünü benimsemektedir. Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak görmektedir ve çalışanlarının gelişimini ve eğitimini önemsemektedir.

İnciroğlu Otomotiv dürüst ve ilkeli çalışmalarıyla gerek sektöre, gerekse müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman taviz vermeden sosyal sorumluluk projelerine ve eğitime destek vermeye devam ederek çeyrek asrı geçen tecrübesi ile Kayseri bölgesinde büyük bir katma değer yaratmaktadır.

Vizyonumuz, yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmaktır.

Misyonlarımız, teknolojik yenilikleri kullanarak Ar-Ge faaliyetlerine yatırım yapmak, yasalara ve etik davranış ilkelerine uymak, alanında uzman ve güler yüzlü yol arkadaşlarımızla kaliteli satış ve satış sonrası hizmet sunmak, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almak, Türkiye ve dünya için doğaya ve yaşama duyarlı davranmak ve bu bilinci yaymak ve temsil ettiğimiz markalarla sektöre yön vermek, Türk ekonomisine güç katmaktır.

GÜNCEL.

ONAYLI HİJYEN. ONAYLI HİJYEN.

ONAYLI HİJYEN.

ONAYLI HİJYEN.

Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı her şeyden önemli. İnciroğlu Otomotiv artık Hijyen Denetimi sertifikasına da sahip. Tüm Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisleri, bağımsız denetim firması Bureau Veritas tarafından yapılan hijyen denetimini başarıyla tamamladı ve “Hijyen Denetimi” sertifikasını almaya hak kazandı

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

Online servis randevu talebinizi, servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurmanız yeterli.

MINI YOL YARDIM HATTI

MINI YOL YARDIM HATTI.

MINI YOL YARDIM HATTI.

444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.